güven, kalite, memnuniyet.

Bursa Yenişehir Psikoteknik

Uzman kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile İnegöl’de yüksek kalitede hizmet vermek ve %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Son zamanlarda denetimi sıklaşan ve ağır yaptırımları olan psikoteknik belgesi ve cezai işlemlerle ilgili pek çok merak edilen içeriğimizde. Psikoteknik belgesi zorunluluğu ülkemizde de son yıllarda oldukça dikkat edilen konulardan bir tanesidir. Avrupa standartlarına göre hazırlanan testlerle yapılan Psikoteknik değerlendirme ticari araç kullanıcılarından zorunlu olarak istenmektedir.

Yenişehir Psikoteknik Belgesi

yenişehir psikoteknik

Psikoteknik belgesini almak için bir Bursa yenişehir psikoteknik değerlendirme merkezine gitmek ve gerekli protokoller sonucu alınan belgeyi psikiyatrist tarafından onaylatmak gerekmektedir. Ticari araç kullanıcıların alması zorunlu olan bu belgeyi almadıklarında oldukça büyük yaptırımlar uygulanmaktadır. Denetimler sonucunda hem araç kullanıcısına hem de varsa bağlı olduğu firmaya büyük para cezaları uygulanmaktadır.

Psikoteknik belgesini almak uzun işlemler gerektirmeyen, birkaç saat içinde alınabilecek bir belgedir. Alınmadığı takdirde her denetim sonucunda şahıslara yazılan her cezayı ödeme yükünlülüğü bulunmaktadır.

2022 yılı itibariyle yenişehir psikoteknik belgesini almayan ticari araç sürücüleri için psikoteknik cezası 1.606 TL olarak belirlenmiştir. Bu ceza tutarı belge alınmadığı her denetim sonucu emniyet görevlileri tarafından yazılabilir.

Psikoteknik belgesi elektronik düzen sonrasında artık kartlı sistemle değil, elektronik ortamda düzenlenmektedir. Denetim esnasında Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı söylediğinizde Psikoteknik belgenizin olup olmadığı sistemlerde görünmektedir. Bu şekilde bir düzen olduğundan dolayı belgeleri almak mecburi hale gelmektedir.

İNEGÖL GÜVEN PSİKOTEKNİK

Ceza almadan, Bursa Yenişehir psikoteknik belgesi alın.

Bursa’nın tüm ilçelerine; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli Orhangazi ve Yenişehir psikoteknik belgesi için hizmet vermekteyiz.